افشا ی راز قتل مادر و فرزندانش

دست 2 مرد در تسویه حساب مالی به خون آلوده شد

 

    اعتماد|
راز قتل مادر و دو فرزندش که اواخر خردادماه سال جاری در استان فارس اتفاق افتاده بود با کمک مردم فاش شد.

به گزارش «اعتماد»، جسد این زن و دو کودکش که در چاهی در منطقه قیر و کارزین پنهان شده بود باعث بوی بسیار نامطبوع در آن حوالی شده بود و اهالی محل با پیگیری کردن این موضوع و دادن گزارش این بوی تعفن به پلیس باعثرازگشایی این ماجرا شدند.

معاون دادسرای قیروکازرین در رابطه با چگونگی ماجرا به خبرنگار «اعتماد» گفت: 27 خرداد ماه امسال مردی با مراجعه به دادسرا اعلام کرد همسر و دو فرزندش صبح امروز از منزل خارج شده و هنوز برنگشته اند. مهران پور همچنین ادامه داد با توجه به اینکه از طرفی به گفته مرد هیچ اختلافی با همسرش نداشته است

امکان قهر کردن همسرش وجود نداشت و از طرف دیگر هیچ یک از بستگان و آشنایان این خانواده از زن و کودکانش خبر نداشتند، بنابراین احتمال وقوع جنایت محکم تر شد و عملیات برای رازگشایی این پرونده آغاز شد.
   
    قتل به خاطر یک میلیون تومان

رییس پلیس آگاهی استان فارس در گفت وگو با «اعتماد» علت اصلی این جنایت را اختلافات مالی بین همسر مقتول و قاتلان دانست و افزود: همسر مقتول از ماه ها پیش جهت خریدن دستگاه برای کارگاه تراشکاری که در آنجا کار می کرد حدود یک میلیون تومان از دو نفر
از همکارانش قرض گرفته بود و پس از موعد تعیین شده مبلغ را به صاحبانش بازنگردانده بود.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه پس از گذشت دو هفته از قتل مادر و فرزندانش موفق به دستگیری هر دو متهم به قتل شده اند، تاکید کرد: با توجه به شواهد موجود و اثر انگشت بر روی آلات قتاله که در قعر چاه بود هر دو مجرم شناسایی شدند و به چگونگی قتل اعتراف کردند.
   
    محسن (28 ساله) و حمید (34 ساله) علت این جنایت را طلبی عنوان کردند که از همسر و پدر مقتولان داشتند و افزودند: «آذرماه سال
گذشته مبلغ یک میلیون تومان با شرط اینکه قبل از عید آن پول را به ما برگرداند به همکارمان قرض دادیم. پس از گذشت چند ماه وقتی پول مان را از وی طلب کردیم اظهار بی اطلاعی کرد و طوری نشان داد که به هیچ وجه قصد ندارد بدهی اش را پرداخت کند.»

متهمان به قتل وقتی متوجه می شوند هیچ گونه رسید یا سندی از همکارشان برای این مبلغ دریافت نکرده اند و وی قصد کلاهبرداری دارد به هر راهی متوسل شدند تا به او نشان دهند که نمی تواند سر آنها را کلاه بگذارد بنابراین به او پیشنهاد اینکه فرصت بدهند تا پول شان را تهیه کند دادند ولی وقتی باز با مخالفت او روبه رو شدند به این فکر افتادند که طلب خود را به وسیله ربودن طلاهای همسر و فرزندانش زنده کنند.

اجساد دو هفته در چاه بودند
    جانشین معاون اجتماعی آگاهی استان فارس در رابطه با روز حادثه به «اعتماد» گفت: صبح روز حادثه پس از اینکه همسر مقتول از خانه خارج شده است، این دو متهم با زور وارد خانه می شوند و زن، دختر شش ساله و پسر 9 ساله اش را می ربایند و از شهر خارج می شوند.

جبارزاده در این مورد افزود: متهمان پس از خارج کردن طلاهای زن و دختر شش ساله اش از دست، سر و گوش شان، با قفل فرمان ضربه های مهلکی به سر مقتولان وارد کرده اند و آنها را کشته اند. این اتفاق در حالی بوده که پسر بچه هنوز زنده و شاهد صحنه های قتل مادر و خواهرش بوده است.

پس از قتل آن دو نفر، پسر بچه را نیز به همان روش می کشند تا شاهدی برای جنایت نداشته باشند و پس از آن قفل فرمان خونی و هر سه جسد را به داخل چاه عمیقی در آن حوالی پرت می کنند.
   
    جانشین معاون آگاهی فارس همچنین افزود: پس از گذشت دو هفته از این جنایت، مردمی که در همسایگی آن چاه بودند بوی بسیار بدی به مشام شان می رسد و مراتب را به پلیس استان گزارش می دهند و پس از بررسی هایی که بر روی اجساد انجام می شود می توانند به سر نخ هایی از متهمان دست پیدا کنند و در مدت کوتاهی آنها را
دستگیر کنند.

سرهنگ حیدری همچنین با اشاره به اینکه مردم آن منطقه کمک بسیار زیادی به اداره آگاهی استان کرده بودند تاکید کرد: این همکاری های بجای مردم با پلیس می تواند از چگونگی بعضی جنایات پرده بردارد و حتی در بسیاری از مواقع این گزارش های مردمی باعث جلوگیری از رخ دادن حوادث بعدی شده است.

/ 2 نظر / 25 بازدید

وقتی که چشمانت بارانی میشود......دوست دارم که درآسمان زیبای آنها غرق شوم .........وفراموش کنم که هوا پاییزی است............مي خواهم پنجره های معبد عاشقی را به روی خزان ببندیم ..........چراکه؛ بیم دارم خزان برگ های زیبای درخت عاشقی را غارت کند......سلام وب زيبا ومطالب بسيار جذابي نوشته اي سري هم به (پاييزفصل زيبا ) بزن متشكرم .....paez2012.persianblog.ir [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

بی نشان

[تعجب][اضطراب][وحشتناک][زودباش] کارآگاهی یا خبر نگار ؟؟؟؟ در کل ممنون